CLUBHOUSE nedir ne işe yarar?• CLUBHOUSE nedir?


 Twitter, Facebook, İnstagram gibi Sosyal Medya Platformlarından farklı olarak davetiye üzerine girilebilen bir uygulamadır.


• CLUBHOUSE ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Nasıl indirilir?


   Bir çeşit seçici sanal kulüptür. İçerideki bir kullanıcının daveti üzerine girilebilen platform için sadece davet yeterli değil. Bunun için cihanızda bir İOS işletim sistemine sahip olmalısınız.

   Fakat ilerleyen zamanlarda Android cep telefonlarında da kullanılacağı düşünülmektedir. Bu doğrultuda kullanıcı sayısının artmasıyla birlikte,  doğal sonuç olarak davetiye sistemi de kendiliğinden ortadan kalkmış olacak.

  * Kendi isminizle girmek zorunda olduğunuz ve bir defalık değiştirme hakkınız bulunan bu mecrada mahremiyete yer yok. 

  * Tekrar hesabı silmek kolay değil.

  * Size davetiye gönderen kişi daima profilinizde gözükür.

 * Bir nevi kulüp veya kafeterya tarzı sosyal ortamları sanal olarak taklit eden bu mecrada diğer Sosyal Medya Uygulamaları gibi klasik mânâ like (beğen), Paylaş, Retweet gibi özellikler de yok...
Çünkü "gerçek hayat"ta da bu türlü bir viralliğin olmayışı dayanak gösteriliyor.

* Bu platform içerisinde, gerçek hayattaki bir mekanda özel olarak görüşmek istediğiniz kişi veya kişilerle localarda görüşebiliyorsunuz.

* Bir çeşit gerçek hayatı modelleyen bu platform sizin, size talebinize ve tarzınıza göre şekilleniyor.

* Orada kendi hayat tarzınıza uygun kişilerle klasik manada sadece bir şeyler paylaşmak yerine çeşitli etkinlikler (müzik grubu, radyo tiyatrosu vs.) düzenleyebilir, ortak çalışmalara imza atabilirsiniz.

📼 İlgili ek görsel/video:VİDEO: CLUBHOUSE hakkında detaylı bilgi
————————
Sizler de yukarıdaki bilgilere ilave olarak ilgili ürün ve eşyanın "Nedir ve Ne işe yaradığı" hakkında "yorum" bölümünde katkıda bulunabilir, deneyimlerinizi diğer ziyaretçilerle paylaşabilirsiniz. Veya da buraya tıklayarak yeni bir bilgi gönderebilirsiniz.
Değerlendirme:

Yorum Gönder

0 Yorumlar