Hakkımızda

 İnternetin baş döndürücü muhteşem genişlikteki dünyasında her an milyonlarca insan bilgiye ulaşmak istiyor ve Google gibi harika bir arama motoruyla websitelerine müracaat ediyor.

İnsanlar her zaman magazin haberleri veya da bir ünlünün biyografisini aramıyor. Bazen de çevresinde veya her hangi bir yerde ismini duyduğu ve merak ettiği bir eşyanın veya ürünün ne işe yaradığını merak ediyor. Ve genellikle "Nedir?" ve "Ne işe yarıyor?" şekline arıyorlar.

Bunlar bir ev aleti olabileceği gibi, bir yiyecek, içeçek veya da internet dünyasıyla ilgili bir kavram da olabilir.

Örneğin: Nervür makası nedir, ne işe yarar? gibi...

Gerçekten hepimiz hayatımızda merak ettiğimizden dolayı veya satın almadan önce küçük ön bilgi adına bir eşyanın/ürünün ne işe yaradığını webde aramışızdır.

Fakat kendimizi bazen büyük bir karmaşanın içinde bulduğumuz olmuştur. Aradığımız küçük ve basit bir bilgiyken, biz ziyaretçileri uzun süre sitede tutabilmek adına gereksiz şekilde uzatılmış yazıların içinde boğulmak durumunda kalmışızdır.

İşte biz de bu kakofoniyi (karmaşayı) bir nebze de olsun önleyebilmek için, aradığınız bir ürünün "nedir"ini ve "ne işe yaradığı"nızı pratik bir şekilde karşınıza çıkabilecek vaziyette bu blogta toplamaya çalışacağız.

Blogger'in güçlü ve saygın altyapısının üzerine kurduğumuz bu sitede konuyu uzatmadan, sizleri sıkmadan aradığınız bilgiye öz ve kısa bir şekilde ulaşmanızı sağlayacağız.

Başarılı olacağımızı umuyoruz.Yorum Gönder

2 Yorumlar